W DOMACH POSIADAMY DUŻO SPRZĘTU, KTÓRY WYKORZYSTUJEMY DO CODZIENNYCH OBOWIĄZKÓW. PRALKA, ZMYWARKA, ŻELAZKO – TO TE PODSTAWOWE.

DUŻO WIĘCEJ INWESTUJEMY NA ETAPIE BUDOWY INSTALACJI WODNO – KANALIZACYJNEJ. TWARDA WODA GENERUJE DODATKOWE KOSZTY I POCHŁANIA CZAS ABY NP. WYCZYŚCIĆ KABINĘ PRYSZNICOWĄ.

– Baterie i sanitariaty z osadzonym kamieniem trzeba wymieniać częściej. Dodatkowo zużywamy więcej środków chemicznych.

– Mycie w twardej wodzie wysusza skórę, naskórek się złuszcza a włosy są sztywne i szorstkie. Często jest przyczyną nasilania dolegliwości dermatologicznych.

– Na naczyniach pozostają trwałe zacieki, osad a sztućce ze zmywarki nie raz wymagają ponownego mycia. Płyny, których używamy do mycia trudniej się rozpuszczają.

– Ubrania po praniu szybciej się niszczą.

I najważniejsze – twarda woda niszczy system grzewczy. Każdy milimetr kamienia w rurach powoduje spadek sprawności systemu ogrzewania o 10% . Właśnie dlatego instalacje zużywają się średnio o 10% szybciej. Montażem takich urządzeń zajmuje się hydraulik a sam proces nie wymaga dużo czasu czy specjalnego remontu.

Nasza rada – zainstaluj stację uzdatniania wody i pozbądź się powyższych problemów.

2020-07-27 06:34:45
admin

Podobne artykuły

>

Kontakt Nagłówek większy

Masz pytanie?

Kontakt – Nagłówek mniejszy

Skontaktuj się z nami


Tekst do kontaktu

W jednym miejscu skupiamy ofertę kilkudziesięciu producentów w zakresie ogrzewania i hydrauliki. Bacznie przyglądamy się zmiennemu rynkowi systemów grzewczych, aby móc wprowadzać do oferty nowatorskie rozwiązania.

Znajdziesz nas na trasie Lubartów – Lublin przy DK 19

Zajedź i zostań naszym klientem